Pogrzeby Mikołów • Pogrzeby Orzesze • Pogrzeby Ornontowice • Pogrzeby cały kraj.

Firma Pogrzebowa Foltys organizuje pochówek w całym kraju, zgodnie z życzeniem rodziny zmarłej w okolicach Orzesza albo Mikołowa. Oznacza to, że w przypadku śmierci osoby, która ma być pochowana np. w Gdańsku, rodzina nie ma musi osobno załatwiać spraw związanych z przechowaniem ciała w miejscu śmierci i transportu na miejsce pochówku, a na miejscu spraw związanych z pogrzebem, ponieważ firma Foltys zajmie się wszystkim od początku do końca.

Obok opisano czynności, które powinna podjąć rodzina zmarłej osoby. Oczywiście nikt się nie będzie uczył na pamięć koniecznych procedur, dlatego najprostrzym rozwiązaniem będzie jeden telefon do nas, a my pomożemy krok po kroku w przejściu przez te trudne chwile.

 

Firma Dorota Foltys działa na rynku usług pogrzebowych od 1989 roku. Jej główna siedziba znajduje się w Orzeszu, a we wrześniu 2012 otworty został punkt obsługi klienta w Mikołowie. Firma organizuje pogrzeby nie tylko w Mikołowie, Orzeszu lub miastach ościennych, ale w dowolnym miejcu na terenie kraju, zgodnie z życzeniem rodziny zmarłego.

Usługi związane z organizacją pogrzebów świadczone profesjonalne i kompleksowo pomagają rodzinie zmarłej osoby na zajęcie się innymi, ważnymi czynnościami, których w takim momencie nigdy nie brakuje. 

Do Państwa dyspozycji firma przedstawia dwa karawany marki Mercedes-Benz, własną komorę chłodniczą oraz kaplicę, dzięki czemu mogą zaoszczędzą Państwo na zbędnych wydatkach i czasie związanym z załatwianiem dodatkowych formalności.

Firma pozostaje do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy, przez 365 dni w roku.

Poza kompleksową organizacją pogrzebu z zabezpieczeniem oprawy, jak np. kwiaty, tabliczki, modlitwy, orkiestra lub trąbka oraz przewóz uczestników pogrzebu, firma w razie konieczności również wykona transport krajowy i zagraniczny zwłok lub zorganizuje ekshumację.

Rozliczenie za wykonane usługi może być bezgotówkowe i nieuciążliwe, ponieważ firma w Państwa imieniu załatwi wszystkie formalności w ZUS-ie.